Podmínky použití této služby.Provozovatelem služby je společnost IT Host.CZ , IČO: 22 72 04 56

Image Hosting CZ , Upload obrázků , Obrázky na profil si vyhrazuje právo odstranit obrázky z našeho serveru, je-li zjištěno, že jsou nezákoné. Zavedení bezpečnostních otázek, využití šířky pásma příliš mnoho, nebo z jakéholiv jiný způsob, jak se uzná za vhodné. Tato služba je poskytována zdarma a se neočekává, že bude použita k hostovaní obrázků pro velké rozsahy webových stránkách. Soubory příliš náročné na šířku pásma budou v pravidelných intervalech odstraněny.

Nepovolujeme nahrání obsah pro dospělé či podporující násili. Obsah nesmí porušovat zákony ČR a EU. ( Zahrnuje obrázky obsahující nahotu a sexuální situace. Také neumožňuje snímky, které zachycují nezákonné činnosti či předměty. )

Ti, kdo budou uploadovat nelegální soubory, budou mít blokovány (IP adresy) pro znemožnění používání našich služeb. Na právní úřady se lze obrátit v případě, že předmětem tohoto souboru se zjistí, že je nezákonné.

Image Hosting CZ , Upload obrázků , Obrázky na profil neručí za obsah uložených obrázků a fotografií. Každý uživatel přebírá odpovědnost za obsah a původ obrázku. Uživatel se zavazuje dodržovat autroská práva. Všechny nahrané soubory jsou chráněny podle příslušných vlastníků. Uživatel nahraním souboru uděluje autorské právo na publikování (např. zařazení do kategorií) a manipulaci s obrázkem. Provozovatel si vyhrazuje právo umístit na obrázek v příslušné velikosti logo služby u bezplatného využívání služby.

Obrázky nahrané na Image Hosting CZ , Upload obrázků , Obrázky na profil jsou zveřejněny na galerii ve výchozím nastavení aplikace.

Image Hosting CZ , Upload obrázků , Obrázky na profil může změnit tuto politiku kdykoli a bez varování nebo předchozího oznámení.

Tento image hosting je pro Vás úplně zdarma. Na image hosting můžete nahrávat nebo uploadovat své obrázky.
Image hosting pro připravuje i třídění obrázků do kategorií, vložení obrázků na profil, do fora apod.

MůjHost.NET - jednoduše neomezený Webhosting | Rychlé virtuální servery VPS. Ověření dostupnosti domény | Team speak 3 server | WordPress hosting |